Ministrstvo napoveduje zakon za udeležbo zaposlenih v lastništvu

KATARINA BULATOVIć


Z ministrstva za delo so za Oštro sporočili, da bodo v enem mesecu v medresorsko usklajevanje vložili predlog zakona za udeležbo v delavskem lastništvu, ki bo omogočil vključevanje zaposlenih v lastništvo in odkup delnic od zunanjih lastnikov. Obljuba je v izvajanju.



Related Stories.

Urejanje delavskega lastništva zastalo

Urejanje delavskega lastništva zastalo

Poslanci sprejeli zakon o dolgotrajni oskrbi

Poslanci sprejeli zakon o dolgotrajni oskrbi

Ministrstvo pripravilo izhodišča za pokojninsko reformo

Ministrstvo pripravilo izhodišča za pokojninsko reformo

DZ potrdil prenos dopolnilnega zavarovanja v obvezno

DZ potrdil prenos dopolnilnega zavarovanja v obvezno

Od septembra brezplačno kosilo za več otrok

Od septembra brezplačno kosilo za več otrok

Predvidena nova presejalna programa za odkrivanje raka

Predvidena nova presejalna programa za odkrivanje raka

2026 © Oštro